خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / فرهنگ و هنر / اخبار سینما / اسلحه کشیدن مدونا و فرارکردن تماشاگران در کنسرت

اسلحه کشیدن مدونا و فرارکردن تماشاگران در کنسرت

مدنا اسلحه ی خود را به سمت تماشاگران گرفت و این کار او باعث شد که تعدادی از تماشاگران ، محل برگزاری کنسرت را ترک کنند.مدنا در همه کنسرتهای تور جهانی خود با نام ام دی ان ای در هنگام اجرای دومین آهنگش که هفت تیر نام داشت اسلحه قلابی اش را به طرف تماشاگران می گیرد این کار بخشی از نمایش او برای اجرای این آهنگ بود اما مردم منطقه دنور از این کار او اصلا” خوششان نیامد و خیلی وحشت کردند. این منطقه در ۱۵ مایلی همان مکانی قرار دارد که در ماه ژوئن سال جاری یک جنایت وحشتناک درمحل نمایش فیلمی رخ داد.

 

 

آرون فرانسوای ۲۵ ساله که یکی از تماشاگران این کنسرت بود گفت: همه شاد و خندان بودند تا اینکه ناگهان این آهنگ آغاز شد. همه متعجب و شوک زده آنجا ایستاده بودند و ترس در صورت همه دیده می شد . من سر و صداهای و جیغ های خیلی زیادی در اطرافم شنیدم.در طول فاجعه ای که در ماه ژوئن در یک سینما در نزدیکی منطقه”دنور” رخ داد ، ۱۲ نفر از جمله یک دختر ۶ ساله توسط یک مرد مسلح با نام جیمز هلمز کشته شدند و ۵۸ نفر زخمی شدند .
 

 

به همین دلیل مرد این منطقه هنوز هم تحت تاثیر این حادثه هستند و از کوچکترین اتفاقی می ترسند اما مدنا به این موضوع اهمیت نداد و این قسمت از برنامه اش را حذف نکرد.به گزارش پارس ناز نماینده مدنا در مورد این قسمت از برنامه مدنا گفت: این بخش یک قسمت مهم از برنامه بود و اگر آن را حذف می کردیم مثل این بود که بخواهیم پرده سوم نمایش هملت را حذف کنیم.

درباره ی mihantaz-admin

مطلب پیشنهادی

مهناز افشار در اکران فیلم دلم میخواد+تصاویر

اکران فیلم سینمایی دلم میخواد با حضور مهناز افشار!   سلام دوستان همراه و همیشگی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *