• میهن تاز
  • سرگرمی
  • آرایش و زیبایی
  • پزشکی
  • تغذیه
  • اخبار

مدل آرایش چشم و ابرو مشکی

مدل آرایش چشم و ابرو مشکی

 

در این مطلب از سایت میهن تاز برای شما نمونه هایی از  مدل آرایش چشم جدید و زیبا جدیدترین مدل خط چشم ۲۰۱۸,جدیدترین مدل آرایش چشم ۲۰۱۸,عکس مدل آرایش چشم ۲۰۱۸,مدل های آرایش چشم ۲۰۱۸,مدل خط چشم را به نمایش گذاشته ایم. که در ادامه ملاحظه می فرمایید.

 

 

برخی از خانم ها برای از بین بردن خشکی لب هایشان، از رژ یا برق لب استفاده می کنند در حالی که آنها با این کار در واقع خشکی و ترک های لبانشان را شدت می دهند.

 

از آنجا که رژ لب گزینه خوبی برای نرم کردن لب ها نیست، قبل از زدن آن باید لایه برداری کنید. برای از بین بردن سلول های مرده پوست یک اسکراب مرطوب کننده می تواند کارساز باشد.

 

 

استفاده از رژ لب های خشک

این بار قبل از خرید رژ لب به خشکی یا مرطوب بودن آن نیز دقت کنید. به بیان دیگر، به دنبال رژهایی باشید که از روغن های طبیعی ساخته شده اند.

 

بهترین نوع رژ لب آنهایی است که شامل روغن های طبیعی چون روغن نارگیل، درخت روغن قلم، انبه و موادی چون ویتامین ای و اسید هیالورونیک هستند.

 

 

استفاده از رژ لب پس از لیپ استیک

برخلاف عقیده بسیاری از خانم ها، نباید بلافاصله پس از لیپ استیک، رژ لب زد. در واقع با این کار شما لیپ استیک و رژ لب تان را با هم مخلوط کرده اید که خوب از آب در نمی آید.

 

شما باید لیپ استیک را در اولین مرحله از آرایش به لبان تان بزنید و سپس در مرحله آخر، یعنی پس از اتمام آرایش کل صورت تان، رژ لب را به آن بیافزایید.

 

با این شیوه لیپ استیک به خوبی روی لب هایتان خشک و رطوبت آن نیز جذب شده و دیگر با رژ لب تان ترکیب نخواهد شد.

 

 

 

 
 
 
 

پربیننده ترین مطالب سلامت پوست

اسرار داشتن پوست درخشان و زیبا