• میهن تاز
  • سرگرمی
  • آرایش و زیبایی
  • پزشکی
  • تغذیه
  • اخبار

game,online game,zula,free,free game,persian game,fps

تمرین ساده و ورزشی صورت

مجموعه : سلامت پوست

تمرین ساده و ورزشی صورت

 

جلوگیری از پیر شدن پوست صورت با ماساژ

 

فواید ماساژ صورت برای زیبایی پوست و جوانی

 

 

آرام کردن عضلات و اعصاب صورت

بعد از یک روز کاری پرتنش، ماساژ صورت می‌تواند در رفع گرفتگی عضلات و آرام کردن اعصاب صورت که ناشی از فعالیت زیاد، نمود خستگی در چهره و یا خیره شده زیاد به صفحه مانیتور است، به شما کمک کند. در حین انجام ماساژ، نفس عمیق بکشید و چشم‌هایتان را ببندید.

 

جذب محصولات مراقبت و زیبایی پوست

اگر از محصولات زیبایی پوست استفاده می‌کنید، حتما بعد از استعمال آن روی پوست، ماساژ صورت را هم امتحان کنید. این کار باعث می‌شود که این کرم‌های زیبایی پوست ، بهتر جذب شوند

 

و تاثیر بیشتری داشته باشند. بهتر است برای تاثیر گذاری بیشتر، ماساژ صورت را به شکلی که انگار در حال تایپ کلمات هستید، انجام دهید و با سر انگشتان دست، ضربه‌های آرام به روی پوست وارد کنید.

 

ماساژ صورت
تمرین ساده و ورزشی صورت

برای افزایش زیبایی پوست ، لازم است که عضلات و پوست دارای انسجام باشند. پوست شل و افتاده، قطعا زیبایی شما را کاهش می‌دهد.

 

دقیقا مانند اندام شما که نیاز به ورزش و تمرین دارند، صورتتان هم باید ورزیده شود و ماساژ صورت ، یک تمرین ساده و عالی برای انجام این تمرین است.

 

کاهش پف صورت

ماساژ صورت می‌تواند به کاهش احتباس مایعات که باعث پف کردگی پوست و صورت می‌شوند، کمک کند. زیر چشم و و اطراف آن را ۲۰ ثانیه ماساژ دهید تا این پف برطرف شود.

 

اگر صبح‌ها بعد از بیدار شدن از خواب با صورتی پف کرده مواجه می‌شوید، حتما از ترفند ماساژ صورت برای کاهش پف صورت کمک بگیرید.

 

بهبود گردش خون

قطعا شما هم متوجه هستید که چهره همه فراد، در صورت رنگ پریدگی، دچار کاهش زیبایی می‌شود. زیبایی پوست شما به تازگی و رنگ و روی باز و شاداب نیاز دارد.

 

ماساژ صورت دقیقا این کار را بر عهده دارد، یعنی با افزایش گردش خون در پوست، باعث باز شدن رنگ و رو و شادابی چهره می‌شود که تاثیر زیادی در زیبایی صورت دارد.

 

با افزایش گردش خون در پوست، چهره گلگون می‌شود و سلول‌های آن تغذیه می‌گردند که این موضوع باعث می‌شود سلول‌ها طراوت و حجم بیشتری داشته باشند.

 

شناخت بهتر پوست

وقتی صورتتان را ماساژ می‌دهید، متوجه خواهید شد که کدام بخش صورت چرب یا خشک است و در این صورت، می‌توانید در مراقبت از زیبایی پوست خود، تصیمات بهتری بگیرید.

 

بسیاری از افرادی که دارای جنس پوست مختلط هستند، نمی‌دانند که کدام نواحی چرب و کدام نواحی خشک است و همین موضوع، می‌تواند باعث بدتر شدن وضعیت پوست شود.

 

 

  • 1,139
  • 4
  • شهریور ۲۷, ۱۳۹۷

پربیننده ترین مطالب آرایش پوست و مو