• میهن تاز
  • سرگرمی
  • آرایش و زیبایی
  • پزشکی
  • تغذیه
  • اخبار

game,online game,zula,free,free game,persian game,fps

با چه راه کاری تیرگی و پف زیر چشم مان را از بین ببریم؟

مجموعه : سلامت پوست

با چه راه کاری تیرگی و پف زیر چشم مان را از بین ببریم؟

چای از زمان های قدیم، چای کافئین دار که حاوی تانین طبیعی است، توسط مادربزرگ ها برای کاهش پف کردگی چشم استفاده می شد. دو چای کیسه ای را در آب گرم خیس کنید، سپس کیسه ها را چند دقیقه در یخچال بگذارید تا خنک شوند.

چای های کیسه ای را به مدت پنج دقیقه روی چشم هایتان بگذارید. تازگی و شادابی را بعد از آن احساس می کنید. آواکادو در بسیاری از افراد، خستگی باعث می شود گودی های سیاه رنگی زیرچای

از زمان های قدیم، چای کافئین دار که حاوی تانین طبیعی است، توسط مادربزرگ ها برای کاهش پف کردگی چشم استفاده می شد.

دو چای کیسه ای را در آب گرم خیس کنید، سپس کیسه ها را چند دقیقه در یخچال بگذارید تا خنک شوند. چای های کیسه ای را به مدت پنج دقیقه روی چشم هایتان بگذارید. تازگی و شادابی را بعد از آن احساس می کنید.

آواکادو

در بسیاری از افراد، خستگی باعث می شود گودی های سیاه رنگی زیر چشم ها ظاهر شوند و در طول سال ها به این تیرگی اضافه می شود. اگر شما نمی توانید به چشمانتان استراحت کافی دهید، یک برش از میوه آوکادو را روی چشم هایتان بگذارید، یا می توانید خمیری از بادام زمینی و شیر درست کنید و روی چشم هایتان قرار دهید. این خمیر تیرگی را برطرف می کند.

قاشق

دو قاشق چای خوری فلزی را بردارید و آنها را به مدت چند دقیقه زیر آب بسیار سرد نگه دارید. سپس دراز بکشید و قاشق ها را به مدت ۳۰ تا ۶۰ ثانیه روی پلک های خود قرار دهید. سردی فلز خستگی چشم را برطرف می کند و در عین حال به آنها انرژی می دهد.

خیار

هنگامی که چشمانتان قرمز و پف کرده هستند، دو برش از یک خیار خنک را به مدت ۳۰ دقیقه روی چشم هایتان بگذارید. در این حالت نیز باید دراز بکشید. پس از پایان کار چشمانتان روشنتر می شود.

لثه گیر کودک

دو حلقه لثه گیر کودک را در فریزر قرار دهید تا کاملاً سرد شوند، سپس دراز بکشید و حلقه ها را حدوداً ۱۰ دقیقه روی پلک های بسته خود قرار دهید. این سرما نه تنها به کاهش پفکردگی چشم کمک می کند، بلکه به چشمتان نیرو می دهد

چشم ها ظاهر شوند و در طول سال ها به این تیرگی اضافه می شود. اگر شما نمی توانید به چشمانتان استراحت کافی دهید، یک برش از میوه آوکادو را روی چشم هایتان بگذارید، یا می توانید خمیری از بادام زمینی و شیر درست کنید و روی چشم هایتان قرار دهید. این خمیر تیرگی را برطرف می

کند.

قاشق دو قاشق چای خوری فلزی را بردارید و آنها را به مدت چند دقیقه زیر آب بسیار سرد نگه دارید. سپس دراز بکشید و قاشق ها را به مدت ۳۰ تا ۶۰ ثانیه روی پلک های خود قرار دهید.

سردی فلز خستگی چشم را برطرف می کند و در عین حال به آنها انرژی می دهد. خیار هنگامی که چشمانتان قرمز و پف کرده هستند، دو برش از یک خیار خنک را به مدت ۳۰ دقیقه روی چشم هایتان بگذارید.

در این حالت نیز باید دراز بکشید. پس از پایان کار چشمانتان روشنتر می شود. لثه گیر کودک دو حلقه لثه گیر کودک را در فریزر قرار دهید تا کاملاً سرد شوند، سپس دراز بکشید و حلقه ها را حدوداً ۱۰ دقیقه روی پلک های بسته خود قرار دهید.

این سرما نه تنها به کاهش پفکردگی چشم کمک می کند، بلکه به چشمتان نیرو می دهد

  • 628
  • 6
  • شهریور ۲۷, ۱۳۹۷

پربیننده ترین مطالب سلامت مو و ناخن