• میهن تاز
  • سرگرمی
  • آرایش و زیبایی
  • پزشکی
  • تغذیه
  • اخبار

دو برابر شدن یارانه در سال۹۸! +جزئیات

مجموعه : اخبار اقتصادی

دو برابر شدن یارانه در سال۹۸! +جزئیات

یارانه نقدی در سال ۹۸ چند برابر می‌شود؟

افزایش یارانه نقدی در سال آینده

بنا بر گزارش میهن تاز،حسینعلی حاجی‌دلیگانی عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه میزان یارانه نقدی از زمان اجرای این قانون افزایش نیافته است، گفت: قطعا نمایندگان پیشنهاد طرح افزایش میزان یارانه نقدی در بودجه سال ۹۸ را مطرح می‌کنند.

 

میهن تاز:یارانه نقدی از سال ۸۷ و دوران ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد به هر نفر ایرانی ماهانه پرداخت می شود. این یارانه از همان سال به میزان ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان در پایان ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود .

 

در بودجه سال ۹۸ پیشنهاد افزایش یارانه نقدی به ۹۱ هزار تومان داده شده است . جزئیاتی درباره میزان افزایش یارانه در سال ۹۸ را در پرشین وی بخوانید .

 

دو برابر شدن یارانه در سال ۹۸

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از پیشنهاد طرح افزایش میزان یارانه نقدی به ۹۱ هزار تومان در بودجه سال ۹۸ خبر داد.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه میزان یارانه نقدی از زمان اجرای این قانون افزایش نیافته است، گفت: قطعا نمایندگان پیشنهاد طرح افزایش میزان یارانه نقدی در بودجه سال ۹۸ را مطرح می‌کنند.

 

افزایش یارانه نقدی در سال آینده

وی درباره میزان افزایش یارانه نقدی در سال آینده، افزود: با توجه به تورم و افزایش قیمت کالا‌ها ، یارانه نقدی حداقل باید به میزان ۲ برابر افزایش یابد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس یادآور شد: قرار بود تا با اجرای هدفمندی یارانه‌ها ، قیمت فراورده‌های نفتی بالا رود و درآمد دولت از این طریق افزایش یابد؛ مردم نیز با مدیریت مصرف و دریافت یارانه نقدی متضرر نشوند و چیزی از دست ندهند.

یارانه در سال ۹۸

حاجی‌دلیگانی تصریح کرد: از آن زمان تاکنون قیمت بنزین از لیتری ۱۰۰ تومان به ۱۰۰۰ تومان افزایش یافته و درآمد دولت نیز بالا رفته، اما میزان یارانه نقدی از زمان اجرا تاکنون ثابت مانده و افزایش نیافته است؛ بنابراین نمایندگان پیشنهاد طرح افزایش یارانه نقدی در بودجه سال ۹۸ را مطرح خواهند کرد.

 

میهن تاز:

 

پربیننده ترین مطالب اخبار ورزشی