• میهن تاز
  • سرگرمی
  • آرایش و زیبایی
  • پزشکی
  • تغذیه
  • اخبار

game,online game,zula,free,free game,persian game,fps

پسری 16 ساله به خاطر قتل پدر و مادرش محاکمه شد!

مجموعه : اخبار حوادث

پسری 16 ساله به خاطر قتل پدر و مادرش محاکمه شد!

محاکمه پسری 16 ساله به خاطر قتل پدر و مادرش !

 

اين پروند هولناك عصر روز 12 شهريورماه سال گذشته در پليس پرديس به جريان افتاد. آن روز محمد، كه پسري 16‌ساله بود با امدادگران تماس گرفت و از گازگرفتگي ‌پدر و مادرش خبر داد. لحظاتي بعد امدادگران در محل حاضر شده و بعد از معاينه اوليه اعلام كردند

 

كه زن و مرد ميانسال جانشان را از دست داده‌اند. وقتي از محمد در اين باره تحقيق شد، گفت: لحظاتي قبل وقتي وارد خانه شدم بوي گاز همه جا را گرفته بود. بعد متوجه شدم كه پدر و مادرم دچار گاز گرفتگي شده‌اند به خاطر همين با امدادگران اورژانس و آتش‌نشاني تماس گرفتم.

 

در شاخه ديگري از تحقيقات معلوم شد كه حادثه گاز‌گرفتگي به صورت عمدي و بريدن شيلنگ گاز ايجاد شده است. با انتقال اجساد به پزشكي قانوني مشخص شد

 

كه زوج ميانسال بر اثر فشار بر عناصر حياتي گردن به كام مرگ رفته‌اند، بنابراين پرونده با موضوع قتل عمد تشكيل شد. در اولين گام محمد كه در سال سوم دبيرستان تحصيل مي‌كرد

 

به عنوان مظنون اصلي بازداشت شد. او در اولين تحقيقات به قتل پدر و مادرش با همدستي همكلاسي 16‌ساله‌اش مهدي اعتراف كرد.

 

محمد در شرح ماجرا گفت: مدتي قبل بود كه مهدي را كه از همكلاسي‌هايم بود به عنوان دوست صميمي‌ام انتخاب كردم. وقتي پدر و مادرم در اين باره تحقيق كردند، فهميدند كه مهدي سيگار مي‌كشد و گاهي هم به قهوه‌خانه مي‌رود و قليان مي‌كشد.

 

همين موضوع سبب شد تا خانواده‌ام از من بخواهند رابطه‌ام را با مهدي ‌قطع كنم. البته مهدي مشكل ديگري هم داشت و آن اينكه مدام با پدر و مادرش دعوا داشت.

 

او خيلي وقت‌ها از پدرش كتك مي‌خورد و در اين باره با من درد و دل مي‌كرد. با اين وجود من ترجيح دادم به جاي گوش دادن به حرف پدر و مادرم دوستي‌ام را با مهدي ادامه بدهم.

 

يك روز كه به خانه مهدي رفته بودم مادرم با خانه آنها تماس گرفت و به مادر مهدي گفت كه اگر مهدي به دوستي‌اش با من ادامه بدهد عليه آنها شكايت مي‌كند.

 

اين موضوع سبب شد تا مهدي كينه مادرم را به دل بگيرد. وقتي در اين باره با هم مشورت كرديم او به من پيشنهاد قتل پدر و مادرم را مطرح كرد كه قبول كردم.

 

 

متهم ادامه داد: مطابق نقشه به عطاري رفتم و مقداری قرص برنج تهيه كردم و آن را در خورشت غذا ريختم. آن روز براي خودم و خواهر كوچكم ساندويچ خريدم و فقط پدر و مادرم از آن غذا خوردند،

 

اما دچار مسموميت نشدند. من ماجرا را به مهدي گفتم اما او من را تحريك كرد تا نقشه را به صورت ديگري اجرا كنيم. اين بار به جاي قرص برنج مقداري قرص خواب‌آور تهيه كرديم.

 

آن روز كه مهدي به خانه ما آمد، پدرم همراه خواهر كوچكم از خانه بيرون رفته بود. قرص را داخل آب ميوه ريختيم و به مادرم خوراندم. مادرم بعد از خوردن آب ميوه مسموم، بي‌هوش شد. بعد از آن بود كه او را با شال خفه كرديم و جسدش را به طبقه بالا منتقل كرديم.

 

ساعتي بعد كه پدرم به خانه برگشت سراغ مادرم را گرفت كه گفتم در طبقه بالا خواب است. بعد پدرم را به همان شيوه مسموم كردم. وقتي كه به خواب رفت او را هم در خواب خفه كرديم.

 

صبح روز بعد همراه مهدي و خواهر كوچكم به تفريح رفتيم. چند ساعتي را اطراف شهر گشت زديم و زماني كه به خانه برگشتيم سناريوي گاز گرفتگي پدر و مادرم را سر هم كردم. بعد از اعتراف هولناك محمد بود كه مهدي هم بازداشت شد و به همدستي در قتل اعتراف كرد.

 

او گفت كه محمد خودش طراح سناريو بوده و او در اجراي آن به او كمك كرده است. مهدي گفت: بعد از دومين قتل و زماني كه قصد ترك خانه را داشتيم من شيلنگ گاز را بريدم تا حادثه گازگرفتگي عنوان شود كه دستمان رو شد.

 

با كامل شدن تحقيقات دو متهم صحنه جرم را بازسازي كردند و بازپرس، محمد را به اتهام مباشرت در قتل مادرش و معاونت در قتل پدرش مجرم شناخت. مهدي هم به اتهام مباشرت در قتل پدر محمد و معاونت در قتل مادر او مجرم شناخت و كيفرخواست عليه آنها صادر شد.

 

دو متهم به زودي در شعبه هفتم دادگاه كيفري يك استان تهران محاكمه خواهند شد.

 

zz - پسری 16 ساله به خاطر قتل پدر و مادرش محاکمه شد!

  • 354
  • 0
  • مهر ۲۳, ۱۳۹۷

پربیننده ترین مطالب اخبار حوادث