• میهن تاز
  • سرگرمی
  • آرایش و زیبایی
  • پزشکی
  • تغذیه
  • اخبار

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (50)

مجموعه : عکس بازیگران

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (50)

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (50)

 

 

سلام خدمت همه شما عزیزان و همراهان سایت میهن تاز. مثل همیشه با گزیده ای از فعالیت چهره ها در شبکه های اجتماعی در روزهای گذشته در خدمتتان هستیم. از این که امروز هم ما را انتخاب کرده اید بسیار سپاسگزاریم.
 
 
ایام گذشت و باز هم به دهه مبارک فجر رسیدیم. دهه ای که برای ما علاقه مندان به سینما با یک جشنواره گره خورده، جشنواره ای که هر سال برترین های سینمای سالی که پیش روی خود دارد
 
را معرفی میکند و یک جُنگ و رقابتی جذاب و دوستداشتنی برای عاشقان هنر هفتم است، جدا از سیر نزولی کیفیت آثار و داوری های این جشنواره، باز هم جای خود را در میان این قشر دارد
 
و تب و تابش هنوز در میان مردم زنده است. یکی دو روزی میشود که سی و ششمین جشنواره فیلم فجر آغاز شده و 25 فیلم سودای سیمرغ در 13 سینما در تهران و سینماهایی در سایر شهر ها به اکران در آمده است.
 
در همین یکی دو روز اول اکران ها آثار نا امیدی از کیفیت فیلم ها بر چهره خارج شوندگان از سینما و یادداشت های منتقدین میتوان ما را از ادامه داشتن روند نزولی کیفیت فیلم ها در جشنواره مطمئن کند،
 
 
ولی خب ما با نگاهی مثبت به این جشن نگاه می کنیم و در کل می خواهیم دور هم خوش بگذرانیم! مطلب این روز ها را با عکس های مربوط به جشنواره و مراسم متعلقه آغاز خواهیم کرد. ممنون از همراهی تان.
 
 
 
 مهناز افشار و بهروز شعیبی بازیگر و کارگردان فیلم دارکوب یکی از فیلم های خوب جشنواره (طبق پیش بینی ها) در اولین اکران این فیلم در پردیس آزادی. البته فعلا کمی زود است در مورد خوب و بد بودن فیلم ها بگوییم، باید همه را ببینیم و بعد نظر نسبی بدهیم.
 
 
 
چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (۶۳۰)
بهاره کیان افشار و احسان کرمی در همین مراسم. بهاره کیان افشار امسال در جشنواره خیلی پر کار نیست و فقط یک فیلم “ماهورا” به کارگردانی حمید زرگرنژاد را دارد.
چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (۶۳۰)
نوید محمد زاده، هومن سیدی و نوید پورفرجِ دو متری، بازیگران و کارگردان فیلم “مغز های کوچک زنگ زده” ساخته هومن سیدی که یکی دیگر از پرطرفدار های روزهای اول اکران بوده است.
 
 
 
“اعترافات ذهن خطرناک من” و “خشم و هیاهو” از کارهای برجسته گذشته سیدی است. هومن کلا به انتخاب نام یک کلمه ای برای فیلم هایش اعتقاد ندارد.
چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (۶۳۰)
آقا باقر هم در یکی از پردیس های سینمایی حاضر شد و فیلم “تنگه ابوغریب” بهرام توکلی را دید. حالا حالا که انتخاباتی پیش رو نداریم، تا جایی که یادمان است عشق سینما هم نبوده، حتما دلیل دیگری داشته این حضور.
چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (۶۳۰)

رعنا آزادی ور در کنار مردم به تماشای فیلم “چهارراه استانبول” نشست. فیلم خوش ساخت مصطفی کیایی که رعنا یکی از بازیگران آن است.
چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (۶۳۰)